Новости

Где купить на поезд билет онлайн

В наш век цифровых технологий и интернет-магазинов сайты, на которых возможно совершить покупку билетов онлайн просто необходимы. Они существенно облегчают жизнь людей, которые предпочитают поезд другим


Jak ładować tablet z yusb. Jak ładować tablet bez ładowania - przydatne wskazówki

 1. Zapalniczka
 2. Ładowanie tabletu za pomocą kabla USB
 3. Naładuj tablet, ładując z innego urządzenia
 4. Dostępność zapasowej baterii
 5. Nowa ładowarka
 6. Przenośna bateria tabletu
 7. Kabel USB
 8. Zapalniczka samochodowa
 9. Zewnętrzna bateria
 10. Ręczne ładowanie
 11. Siła wiatru
 12. Baterie AA
 13. Trzy w jednym
 14. Instrukcja wideo
 15. Dlaczego nikt nie wie, ile naładować tablet?
 16. Typy baterii
 17. Jak ładować tablet: Wideo
 18. Efekt temperatury
 19. Woda

Jeśli użytkownik wie, jak ładować tablet bez ładowania, nie boi się sytuacji, w których urządzenie mobilne przestaje działać. Należy zauważyć, że komputer typu tablet działa średnio przez 8–10 godzin ciągłej pracy. Czas ten zależy od wielu czynników, w tym od pojemności baterii, parametrów technicznych gadżetu, wielkości wyświetlacza i technologii, które stanowiły podstawę szczegółów tabletu. Żywotność baterii i żywotność baterii mogą również wpływać na żywotność baterii. W każdym przypadku pojawiają się sytuacje, w których nie można naładować urządzenia po 8–10 godzinach ciągłej pracy.

Trudności mogą towarzyszyć użytkownikom w długiej podróży lub w przypadku utraty lub naruszenia integralności rodzimej ładowarki. Jeśli nie można połączyć tabletu ze źródłem prądu zmiennego za pomocą akcesorium dostarczonego z gadżetem, użytkownicy muszą szukać alternatywnych sposobów wznowienia ładowania akumulatora. Jest wiele takich sposobów. Każdy z nich będzie wygodnie w danej sytuacji. Oczywiście alternatywne metody pomogą w nieprzewidzianych sytuacjach, dlatego zalecamy każdemu właścicielowi urządzenia mobilnego ich zanotowanie.

Popularne sposoby ładowania tabletu bez ładowarki

Wszystkim właścicielom tabletów prowadzących aktywny tryb życia zalecamy zakup uniwersalnego. Takie urządzenia często mają bardzo dużą pojemność, która może wynosić 100 000 mAh. Zasada działania takiej baterii jest niezwykle prosta. Powinien być wstępnie naładowany przez połączenie sieciowe. Następnie urządzenie można zabrać ze sobą - w przypadku konieczności naładowania baterii. Przenośna ładowarka łączy się ze wszystkimi urządzenia mobilne przez połączenie USB.


Należy zauważyć, że w większości przypadków pojemność zewnętrznej baterii wystarcza na kilka cykli ładowania. Ponadto takie urządzenia mogą być wyposażone w specjalne zaciski do ładowania akumulatora samochodowego. Takie akcesorium jest zdecydowanie bardzo wygodne podczas długich podróży. Kupując warto zwrócić uwagę na taką charakterystykę jak aktualna siła. W przypadku tabletów optymalna stawka będzie wynosić 2–2,5 A, a dla smartfonów - 1,2–2 A.

Użytkownicy mogą wybrać odpowiedni model zewnętrznej baterii dla swojego projektu, koloru i rozmiaru. Jeśli planujesz często nosić go ze sobą, zwróć uwagę na wagę i wymiary. Do tej pory istnieje ogromny wybór takich urządzeń, a cena za nie jest dość przystępna. Można śmiało powiedzieć, że jest to najczęstszy sposób ładowania tabletu bez ładowarki.

Zapalniczka

Możesz ładować tablet bez ładowania, używając także zapalniczki samochodowej. W takim przypadku musi być spełniony ważny warunek - obecność specjalnego kabla. Przed ładowaniem tabletu w ten sposób należy upewnić się, że napięcie i natężenie prądu są prawidłowe. Zaletą tej metody jest dostępność ładowania podczas podróży, mobilność, przenośność.


Wśród niedociągnięć znaleźliśmy następujące: potrzeba dodatkowego zakupu specjalnego kabla, niski prąd ładowania, dodatkowe obciążenie generatora maszyny. Pomimo wad ładowanie z zapalniczki jest również dość popularnym sposobem.

Z pewnością każdy z nas przynajmniej raz stanął w obliczu faktu, że tablet jest rozładowywany w momencie, gdy nie można się bez niego obejść, i nie ma możliwości naładowania go oryginalnym ładowaniem. Co robić w tym przypadku? Istnieje kilka sposobów rozwiązania problemu ładowania tabletu bez ładowania.
Aby naładować tablet, możesz potrzebować następujących urządzeń:

 • Kabel USB;
 • ładowanie z dowolnego innego urządzenia;
 • nowa bateria.

Ładowanie tabletu za pomocą kabla USB

Do każdego tabletu dołączony jest kabel USB, który można podłączyć do dowolnego tabletu komputer osobisty . Po wykonaniu tej czynności należy pozostawić tablet ładujący z komputera przez około 40 minut.

Naładuj tablet, ładując z innego urządzenia

Możesz ładować swój tablet ładowarka na przykład od niektórych telefon komórkowy bez żadnych problemów. Musisz tylko upewnić się, że złącze tabletu pokrywa się z ładowaniem. Jeśli nie, nie należy tego robić i próbować jakoś podłączyć ładowarkę, ponieważ może to doprowadzić do uszkodzenia, zarówno ładowania, jak i samego tabletu.

Dostępność zapasowej baterii

Ta opcja jest najlepsza dla tych, którzy wybierają się w długą podróż. Aby uchronić się przed obawami o rozładowanie tabletu, należy kupić zapasową baterię, którą można wymienić w dowolnym momencie. Ponadto ta opcja jest odpowiednia nie tylko dla tabletu, ale także dla aparatu cyfrowego.

Nowa ładowarka

Jeśli wszystkie powyższe metody nie pasują do Ciebie, możesz kupić nową ładowarkę do swojego gadżetu. Ta opcja całkowicie zaoszczędzi Ci kłopotów. Kup nowy oryginalne ładowanie W różnych centrach serwisowych można serwisować takie urządzenia.

Przenośna bateria tabletu

Ostatnio ludzie coraz częściej korzystają z przenośnych ładowarek. Takie ładunki mają wiele zalet, na przykład możliwość ładowania tabletu w dogodnym dla Ciebie momencie, a także zwartość takiej przenośnej baterii. Ten ładunek ma bardzo małe rozmiary i łatwo mieści się nawet w małej torebce. Możesz kupić takie urządzenie w różnych sklepach internetowych.

Aby naładować dowolny gadżet bez ładowania, możesz łatwo. Wymieniliśmy dla Ciebie kilka najczęstszych sposobów. Który wybrać należy do Ciebie!

Jeśli lubisz zabrać tablet na drogę, prawdopodobnie napotkałeś na powszechny problem - bateria jest bliska zeru i nie masz ładowarki. Lub w pobliżu nie ma gniazdka elektrycznego. W tej sytuacji musisz wiedzieć, jak ładować tablet bez ładowania. Istnieje wiele sposobów na uzupełnienie energii twojego gadżetu.

Kabel USB

Jeśli ładowarka nie jest pod ręką, możesz użyć kabla USB. Podłącz go do innego źródła zasilania. Nie ma znaczenia, czy jest podłączony do sieci. Najważniejsze jest to, że jego bateria nie jest rozładowana.

Jeśli więc masz przewód USB, możesz podłączyć tablet do następujących urządzeń:

 • Laptop
 • Komputer
 • Telewizor wyposażony w wejście USB
 • Odtwarzacz DVD, który może odtwarzać nagrania z dysku flash
 • Kolejna tabletka, jeśli jest kabel przejściowy
 • Smartphone

Ładowanie USB wymaga więcej długi czas niż po podłączeniu tabletu do gniazdka.


Ładowanie USB wymaga więcej  długi czas  niż po podłączeniu tabletu do gniazdka

Zapalniczka samochodowa

W gnieździe zapalniczki należy zainstalować złącze USB. Tablet jest podłączony do niego za pomocą kabla.

Ta metoda ładowania jest wygodna dla tych, którzy spędzają dużo czasu w samochodzie. Kierowca zawsze będzie w stanie kontrolować poziom naładowania tabletu. I to jest bardzo ważne podczas długich podróży.


Zewnętrzna bateria

Pojawienie się autonomicznych źródeł zasilania tabletów stało się rewolucją w świecie technologii. Teraz każdy może kupić baterię o wymaganej pojemności, naładować ją w domu i nosić ze sobą.

Gdy tylko tablet powie, że potrzebuje dodatkowej energii, podłącz do niego źródło zasilania. Odbywa się to za pomocą kabla USB.


Dziś można znaleźć podobne źródło energii w każdym sklepie internetowym lub salonie komunikacji. Producenci poświęcają wiele wysiłku, aby stworzyć unikalne projekty zewnętrznych baterii. Możesz wybrać odpowiedni dla siebie kolor i kształt.

Dzisiaj autonomiczne baterie są bardzo poszukiwane. Są to liderzy na liście prezentów dla kolegów i przyjaciół. Można śmiało powiedzieć, że każdy właściciel tabletu powinien mieć taki przydatny gadżet. Można go wziąć na wycieczkę lub w podróż służbową.


Ręczne ładowanie

Stosunkowo niedawno na rynku pojawiły się nowoczesne dynamo, które mogą uzupełnić zapasy energii tabletu. Aby to zrobić, musisz podłączyć urządzenie za pomocą kabla i zacząć obracać specjalne pióro.

Wszyscy pamiętamy latarki działające w wyniku przesunięcia dźwigni. Nie potrzebują baterii palcowych. Są to analogie ręcznego ładowania tabletu.


Nie będziesz w stanie w pełni naładować urządzenia za pomocą dynamo. Aby to zrobić, obróć uchwyt o ponad 6 godzin. Ta metoda pozyskiwania energii jest odpowiednia w nagłych przypadkach. Przenośne dynamo można zabrać na wycieczkę lub długą drogę.


Przenośne dynamo można zabrać na wycieczkę lub długą drogę

Teraz popularne urządzenia, które ładują baterię tabletu za pomocą energii słonecznej. Są różnych typów i form, ale łączy je obecność ogniw fotowoltaicznych. Aby rozpocząć proces ładowania, x należy umieścić pod strumieniem światła słonecznego.

Istnieją dwa typy paneli słonecznych:

 • W formie smartfona. Są sprzedawane z kable USB i różne adaptery
 • W formie składanego folderu. Można go rozszerzyć i zawiesić na plecaku, aby tablet był naładowany podczas wędrówki. Często te foldery są wykonane z materiału wodoodpornego. Są w stanie zmienić kształt i zginać.

Turyści często wieszają fotokomórki na plecaku, aby urządzenia ładowały się podczas podróży.


Turyści często wieszają fotokomórki na plecaku, aby urządzenia ładowały się podczas podróży

Jeśli wybierasz się na długą wędrówkę z góry, zadbaj o zakup słonecznego ładunku na tablet.

Ale takie urządzenie ma jedną wadę, działa tylko w ciągu dnia. W końcu, jeśli na zewnątrz jest ciemno, energia słońca jest nieobecna. Jednak eksperci rozwiązali ten problem, opracowując ładowarkę słoneczną z wbudowaną baterią litową. To żarowa energia, która może być użyta nawet w ciemności.


Siła wiatru

Po poważnym przemyśleniu przyszłości planety naukowcy postanowili opracować jak najwięcej bezpiecznych form produkcji energii. Wspomnieliśmy już o dynamo i baterii słonecznej. Na tej liście możesz również umieścić turbiny wiatrowe, które mogą ładować tablet za pomocą strumienia wiatru.

Urządzenie to małe pudełko z wentylatorem w środku. Łączy się z tabletem za pomocą kabla USB. Ostrza zaczynają wirować na sile prądów wiatru. Trwa ładowanie baterii.

Ale jest mały problem. Polega na tym, że przy spokojnej pogodzie trudno będzie naładować gadżet.


Polega na tym, że przy spokojnej pogodzie trudno będzie naładować gadżet

Jeśli lubisz jeździć na rowerze lub jeździć na motocyklu, przymocuj dołączony generator wiatru do paska lub na kierownicy. Dodatkowa trąba powietrzna, która powoduje szybki ruch, spowoduje obrót wentylatora. I możesz ładować tablet.

Istnieją również przenośne turbiny wiatrowe, wykonane w postaci małych turbin wiatrowych. Mają podstawę i trzy ostrza z ostrymi narożnikami. Taki generator wiatrowy po prostu mieści się w bagażniku samochodu. Możesz zabrać go w podróż, aby bateria tabletu była zawsze pełna.


Baterie AA

Istnieje urządzenie, które może ładować akumulator tabletu za pomocą baterii palcowych. Wykonana jest w formie prostokątnego pudełka, do którego włożone są baterie. Następnie kabel USB jest podłączony.

Urządzenie nie ładuje całkowicie tabletu, ale całkiem możliwe jest włączenie go na chwilę, aby uzyskać ważne informacje.


Trzy w jednym

Również w sprzedaży można znaleźć cuda technologii, które łączą kilka rodzajów opłat za tablet. Na przykład może to być bateria słoneczna, dynamo i bateria zewnętrzna w tym samym czasie.

Takie gadżety zwykle mają instruktorów, którzy towarzyszą turystom w trudnych podróżach. Urządzenie wielofunkcyjne ładuje tablet, nawet jeśli jest noc w nocy, a bateria zewnętrzna ma wartość zero.


Jeśli tablet jest rozładowany i nie ma ładowarki, nie panikuj. Istnieje wiele sposobów ładowania tabletu. Aby zapobiec takiej sytuacji, upewnij się, że w torbie zawsze jest gadżet, który pomoże Ci naładować baterię tabletu.

Instrukcja wideo

Sieć jest pełna porad dotyczących prawidłowego ładowania tabletu, ale mimo to 90% odpowiedzi sprowadza się do faktu, że istnieją dwie opinie na ten temat. Sami autorzy nie przejmują się szukaniem właściwej odpowiedzi, ale pozostawiają ostateczną decyzję czytelnikowi, nie udzielając odpowiedzi na pytanie, kontynuując artykuł kilkoma poradami. Istotą pytania jest to, że podobno nikt nie wie, jak prawidłowo naładować tablet.

Mówią, że niektórzy radzą ładować do 100% i całkowicie rozładować, podczas gdy inni twierdzą, że pojemność ładowania powinna wynosić 40-70%. Dlatego pierwszą rzeczą, którą musisz rozwiać mit.

Dlaczego nikt nie wie, ile naładować tablet?

W rzeczywistości są ludzie, którzy wiedzą, jak prawidłowo korzystać z baterii. Po prostu jest tak elementarne, że pytanie to nie jest poruszane w odpowiednich kręgach. A na forach inżynierów elektroników za takie pytania po prostu się śmiej. A więc ile naładować tabletu? Naładuj, jak smartfon, kiedy chcesz, zachowując pojemność ładowania w zakresie 20-80%. Wyjaśnienie będzie poniżej. Chciałbym tutaj dodać również, że miesięczne rozładowanie urządzenia do 0%, a następnie ładowanie do 100%, jest również niemożliwe. Na szczęście nowoczesne urządzenia są wyposażone w kontroler, który nie pozwala na fałszywe porady. Z tego powodu gadżet nie ładuje się w czasie krótszym niż rok, dlatego należy go wymienić.

Typy baterii

Udowodnij poprawność wyroków, w których, mimochodem, stanie się jasne, dlaczego taka dwucyfrowość okazała się skuteczna, porównując dwa rodzaje baterii. Pierwszym typem, który pojawił się na długo przed tabletami i telefonami, są zwykłe baterie AA, AAA i tym podobne. Produkowane są głównie na bazie niklu i kadmu. Nawet teraz spotykają się w aparatach fotograficznych i innych urządzeniach gospodarstwa domowego.


Wspomniane wyżej baterie „cierpią” na skutek efektu pamięci, dlatego należy się nimi opiekować Wspomniane wyżej baterie „cierpią” na skutek efektu pamięci, dlatego należy się nimi opiekować. Raz w miesiącu muszą być rozładowane i naładowane, nawet jeśli nie są używane. W przypadku przechowywania poziom naładowania musi mieścić się w granicach 40%. Wiedząc o tym, niektórzy ludzie zaczęli się kłócić, że muszą także działać na komputerach typu tablet.

Tablety, podobnie jak wszystkie nowoczesne urządzenia, mają akumulator litowo-jonowy. Jego pełne rozładowanie lub ładowanie prowadzi do „stresu”. Zrób to w każdym razie niemożliwe. Akumulator musi być stale naładowany - od 20 do 80%. Najlepszym rozwiązaniem jest ciągłe ładowanie urządzenia, gdy pojemność osiągnie 50%.

Jak ładować tablet: Wideo

Jak ładować tablet przez usb?

Aby naładować urządzenie przez USB, wystarczy podłączyć je do odpowiedniego interfejsu. Aby naładować urządzenie przez USB, wystarczy podłączyć je do odpowiedniego interfejsu Żadne ustawienia nie są potrzebne, zarówno w gadżecie, jak i na komputerze. Ponadto istnieje wiele adapterów dla USB: karty sieciowe , zapalniczki w samochodzie, adapter do baterii AAA i tak dalej. Możesz także ładować tablet za pomocą znalezionej ładowarki bezprzewodowej. Ważne jest, aby wiedzieć, ile trzeba naładować tabletu, jeśli nie ma kontrolera napięcia, który ogranicza ładowanie. Faktem jest, że adapter lub zapalniczka ładuje się szybko, podczas gdy z laptopa lub adaptera AAA urządzenie ładuje się dłużej niż zwykle. Ten ostatni (adapter AAA) jest jednak często używany tylko wtedy, gdy pojawia się pytanie - jak ładować tablet bez ładowania, ponieważ sam musi być ładowany i używany podczas podróży, podróży służbowych itp.

Ponadto trzeba nie tylko wiedzieć, jak ładować tablet z komputera, ale także pamiętać, że w tych ostatnich interfejsy USB są różnych typów. USB 3.0, po wyłączeniu zasilania komputera, pozostaje podłączony do zasilania i ładuje urządzenie. Uważaj, aby nie ładować urządzenia.

Efekt temperatury

Im wyższa temperatura, tym szybciej ładuje się akumulator, podczas gdy może pomieścić więcej niż zwykle ładowanie. Nie ładuj akumulatora mocno, gdy na zewnątrz jest gorąco, nawet jeśli masz klimatyzator, ponieważ wyjście na zewnątrz zwiększy pojemność.


Na temperaturę akumulatora niekorzystnie wpływa temperatura poniżej zera. Jeśli nosisz tablet w zimie, upewnij się, że pokrywa nie pozwala ochłodzić tabletu do temperatury zewnętrznej. Ma to duży wpływ na żywotność baterii i tabletu.

Woda

Wyjaśnienia są tutaj nieistotne, ponieważ wszyscy już rozumieją, że woda może spowodować zwarcie. Rozmowa dotyczy deszczu, musisz wyjąć baterię z urządzenia, jeśli jest rozmontowana. W ten sposób zaoszczędzisz zarówno pierwsze, jak i drugie z możliwych obrażeń.

Data publikacji: 10/02/13

widoki

Co robić w tym przypadku?
Dlaczego nikt nie wie, ile naładować tablet?
A więc ile naładować tabletu?
Copyright © ООО «Брат». Все права защищены. Тел.: 8 (495) 664-32-75