Новости

Где купить на поезд билет онлайн

В наш век цифровых технологий и интернет-магазинов сайты, на которых возможно совершить покупку билетов онлайн просто необходимы. Они существенно облегчают жизнь людей, которые предпочитают поезд другим


Ланцюги та браслети протиковзання для коліс — купити з доставкою по Україні

Опубликовано: 01.04.2018


Підвищити прохідність автомобіля допоможуть спеціальні ланцюги протиковзання і браслети протиковзання на колеса, які значно покращують зчеплення коліс машини з дорогою. Потрапляючи в умови бездоріжжя, — коли дорога покрита пухким снігом, льодом, в'язким брудом, гравієм, піском, — автомобілісти розуміють, що обійтися без додаткової допомоги в такій ситуації складно.

Важливо правильно вибрати ланцюги на колеса , оскільки вони відрізняються один від одного розміром ланок і конструкцією. Їх призначення змінюється в залежності від величини ланки: для ожеледі підійде ланцюг з дрібними ланками, а для бруду і глибокого снігу — з великими. Зазвичай ланцюги для коліс продаються парами. Якщо ваш автомобіль має одну ведучу вісь, то установка проводиться на неї. А якщо авто повнопривідне, то на всі чотири колеса, в крайньому випадку — на передню вісь.

В зимовий час особливо актуальна проблема дорожніх умов. Вирішити її можна досить просто, якщо купити ланцюги протиковзання або браслети протиковзання. Ціна і якість — співвідношення цих параметрів, а також опис моделей та фото допоможуть зробити оптимальний вибір ланцюгів і браслетів на колеса.

Круглий рік частину автомобілістів хвилює питання зберігання гуми. Як і де взимку зберігати літню гуму, а влітку — зимову? Вирішити це питання допоможуть зручні чохли для коліс .Велосипедні ланцюги, купити ланцюг до велосипеда KMC, Sram, Shimano, ціна


Правильний вибір якісного велосипедного ланцюга - це запорука надійної роботи велосипедної трансмісії. Завдяки правильно підібраному велосипедному ланцюгу зусилля, прикладене велосипедистом, максимально ефективно розподіляються між педалями та колесами, тому слід досить ретельно підходити до вибору такого важливого елементу як велосипедний ланцюг.

Велосипедний ланцюг може бути як одношвидкісним, так і багатошвидкісним. Завдяки новітнім інноваційним технологіям виробництва всі ланцюги мають великий запас зносостійкості та забезпечують відмінну якість перемикання швидкостей.

Велосипедні ланцюги розрізняються:

за шириною; за швидкісним розподілом трансмісії (6, 7, 8, 9, 10, 11 швидкісні та ланцюги типу сінгл-спід) Ширину ланцюга визначає кількість ведених зірочок на касеті. Чим більше зірок на касеті, тим вужчий ланцюг.
Важливість своєчасної заміни велосипедного ланцюга.

За своєю конструкцією та функціональним призначенням велосипедний ланцюг рано чи пізно розтягується. Це негативно впливає на стан касети. Тому дуже не бажано допускати значного розтягнення ланцюга. При рівномірній їзді по рівній поверхні ланцюг повноцінно функціонує до 2500 км. Якщо катання проходить в гірських умовах, піску то функціональні властивості ланцюга проходять після 500 км.

Вчасно поміняний велосипедний ланцюг може врятувати касету від передчасного зносу. Якщо цього не зробити вчасно, то доведеться замінити і касету, так як краї

зірок ("зуби") при проскакуванні деформованого ланцюга втрачають свою початкову форму.

Для поліпшення довговічності і корозостійкості ланцюгів виконують вкривання їх поверхні спеціальними матеріалами (нітриди, фториди, нікель, хром, цинк тощо). Щоб спростити процедуру встановлення велосипедного ланцюга фактично всі виробники комплектують її спеціальним замком, який має вигляд такий самий, як звичайна ланка ланцюга.

На даний час існує три найбільш популярних виробників велосипедних ланцюгів, це - Shimano , SRAMта KMC . Ланцюги цих виробників повністю взаємозамінні, якщо їх встановлювати на касети з однаковою кількістю зірок.

Купити велосипедний ланцюг до свого велосипеда Ви можете завітавши до нас в магазин або оформивши замовлення на покупку велосипедного ланцюга в даному розділі нашого інтернет-магазину.Ланцюг приводний - купити приводні ланцюги, каталог, ціна


На відміну від тягових ланцюгів, приводні мають менші кроки й стійкі до зносу шарніри. Серед головних характеристик цієї запчастини називають такі:

крок – тобто відстань від валика до валика в ланці; дистанція, що розділяє внутрішні пластини; руйнівне навантаження – його визначають дослідним шляхом на заводах.

Такі запчастини виготовляються зі сталі. Пластини – з середньовуглецевої або легованої, а інші частини механізму, такі, як втулки, вкладиші, ролики та валики – із цементованої.

Які існують різновиди

Якщо ви збираєтеся купити приводний ланцюг, вам слід знати про три великі групи, на які прийнято ділити запчастини цього типу:

роликові; зубчасті; втулкові.

Роликовий різновид має найбільшу популярність серед користувачів. У ньому чергуються два види ланок: внутрішні та зовнішні. На внутрішніх ланках знаходяться ролики, які мають можливість вільно обертатися. Коли ланка торкається до зірочки, ролик перекочується через зубець. Таким чином, замість тертя ковзання, в передачі відбувається тертя кочення. Це збільшує коефіцієнт корисної дії, а також термін служби деталі. Головний недолік цього різновиду – те, що в процесі зношування кроки зовнішніх ланок збільшуються. У внутрішніх же збільшення кроку не відбувається. Це призводить до нерівномірності роботи передачі.

Втулкові варіації також складаються з внутрішніх та зовнішніх ланок, однак роликів не мають. Плюсом такої конструкції, в порівнянні з попередньою, є можливість використання в несприятливих умовах. Мінус – цей різновид швидше приходить в непридатність і має більш низький ККД.

Зубчасті ланцюги випускаються однорядні та дворядні. У них використовуються два типи пластин. Перші являють собою зубці, що стикаються із двома зубцями зірочки. Другі призначені для того, щоб центрувати ланцюг. Цей різновид відрізняється плавністю роботи і підходить для більш високих швидкостей, ніж інші. Однак є й свої мінуси. Серед них можна виділити велику масу зубчастого приводного ланцюга і високу ціну. Через ці недоліки, даний різновид використовується значно рідше за інші, хоча і є більш надійним.Шини та колеса для навантажувачів : купити шини на погрузчик, купити колеса на погрузчик


Ми продаємо тільки перевірені та якісні шини для навантажувачів з гарантією від виробника.

Пневматичні та цільнолиті шини і колеса для навантажувачів.

Наша компанія реалізує якісні шини та колеса для навантажувачів відомих світових виробників (Marangoni, Nexen, DEESTON, STARKO, UNICORN). Здійснюємо доставку шин в межах України. Наявність ходових шин для навантажувачів на нашому складі надає нам можливість терміново відвантажити товар. Якісні шини для Вашого навантажувача – основа безпечної та довготривалої роботи. Вони забезпечать навантажувачу надійне зчеплення з будь яким покриттям і знизять до мінімуму коливання (розхитування) при його роботі.

Ми пропонуємо Вам великий вибір шин і колес для навантажувачів різного розміру та варіантів виконання (пневматичні, цільнолиті, бандажні (під замовлення)).

Цільнолиті шини для навантажувача.

Цільнолиті (їх часто називають гусматик або супереластик) шини мають найкращі експлуатаційні характеристики, виготовлення таких шин складається з пропорції синтетичних матеріалів основа яких натуральний каучук. Назва цього матеріалу – вулколан (Vulkollan®). Головні переваги цього матеріалу:

Велика витривалість в агресивному середовищі (розчинники і клеї, бензин та масло, лак і жир та інше); Високі навантажувальні характеристики без деформацій та руйнації; Велика динамічна несуча здатність; Опірність до надривів і тріщин; Стійкість до руйнівної дії ультрафіолетового випромінювання; Висока зносостійкість та невелика залишкова деформація; Висока еластичність (відсутність ефекту відскоку).

В середині цільнолитих шин (шини супереластик) - стальний корд, який кріпиться безпосередньо до диску колеса. Середній шар має амортизуючі властивості і призначений також для відводу тепла. Глибина протектора - 20-30 мм. Термін експлуатації таких шин, як правило, 5-10 тис. годин роботи. Умови експлуатації – рівні складські приміщення, де потрібні не великі амортизаційні вимоги. Широкий асортимент супереластик шин та їх наявність на складі дозволяє нам швидко підібрати шини для Вашого навантажувача в залежності від потрібних умов експлуатації.Шины и диски — интернет-магазин Колесо2000


Водители, которые ценят свое транспортное средство и время, стремятся покупать диски и шины в специализированных магазинах с достойной репутацией. Интернет магазин автомобильных шин и дисков Koleso2000 имеет многолетний опыт продаж по всей Украине. Мы работаем с ведущими национальными перевозчиками и поставщиками, что позволяет оперативно доставлять заказы в любой населенный пункт.
Грамотные консультанты сайта Колесо 2000 смогут помочь Вам ориентироваться в многообразии товара, подобрав колеса в зависимости от дорожных и погодных условий, индивидуальных предпочтений водителя и особенностей его автомобиля. В Украине ассортимент компании Колесо2000 представлен продукцией от ведущих зарубежных и отечественных производителей. Являясь крупным импортером, наш ресурс предлагает более 40 000 видов шин и 5 000 дисков для различных транспортных средств, включая грузовики и спецтехнику.
На весь товар распространяется гарантия на заводской брак, что помогает осуществлять безопасные покупки с послепродажным обслуживанием. Наличие собственных складов в крупных городах позволяет осуществлять доставку в кратчайшие сроки. Удобный способ расчета – наличная и безналичная оплата заказов сделает покупки выгодными не только для физических, но и для юридических лиц.
Уникальное предложение для всех клиентов – возможность заказать товар с доставкой в авторизованную точку выдачи в вашем городе. Партнерские точки выдачи – это фирменные шинные центры, оснащенные высококачественным оборудованием для осуществления монтажа и ряда дополнительных услуг. Кроме того, у наших партнеров можно вживую посмотреть и выбрать необходимый товар, представленный в магазине.
Ежедневное обновление остатков позволяет сохранять актуальную стоимость на продукцию, а фиксируемая на момент заказа цена обезопасит Вас от подорожаний. Оформить заказ в интернет магазине дисков и шин Koleso2000 можно через сайт или набрав по указанным телефонам. Многоканальный телефон дает возможность дозвониться к нашим операторам даже в пиковые периоды сезонной загруженности. Оформляйте заказы быстро, выгодно и безопасно!Купить зимние и летние шины, литые диски для авто в интернет-магазине Prokoleso.ua


Свежие видеообзоры

на канале Prokoleso

Более 300 000 шин от ведущих брендов в наличии

На ProKoleso.ua мы предлагаем Вам возможность легко и быстро подобрать и купить летние и зимние шины для легковых автомобилей, внедорожников и минивенов, грузовиков и автобусов, а также для сельскохозяйственной техники. Вне зависимости от того, что Вы ищете, колеса на ВАЗ, Ланос, Тойоту или Мерседес, наш интернет магазин предложит Вам самый лучший вариант, подходящий для Вашего транспортного средства. Широкий ассортимент и лучшие цены на легковые бренды Bridgestone, Kumho, Continental, Cordiant и многие другие позволяют Вам приобрести качественные автошины, а также получить официальную гарантию на них. Например, если Вас интересует продажа зимней резины, то рекомендуем обратить внимание на Bridgestone, серии Blizzak.

В предлагаемом нами ассортименте Вы также можете подобрать и приобрести легкосплавные диски известных производителей: MOMO и Racing Wheels (RW). Если Вы не помните точно размер своих автопокрышек, но знаете, что Вам нужно R15 (R13, R14, R16, R17, R18 и т.д.) - попробуйте наш подбор по авто. Указав правильно марку своего автомобиля, Вы в результате получите все варианты типоразмеров подходящие под Ваш запрос. Если вы хотите взять авторезину для грузовика или автобуса тогда предлагаем рассмотреть предложения от TyRex , Aeolus, Kumho, Continental, Hankook, Voltyre и др. Ну а если Вам нужны автопокрышки для сельскохозяйственной техники – у нас представлены такие производители, как - Alliance, Galaxy, Petlas, Honour, Speedways. Мы постарались сделать так, чтобы процесс подбора был удобен и понятен и Вы самостоятельно могли определиться с выбором и приобрести автоколеса для любого своего автотранспорта.TVH : Купити ланцюги для коліс на навантажувач


Ланцюги для коліс на навантажувачі TVH європейська якість.

Снігові ланцюги та ланцюги антиковзання для навантажувачів і спецтехніки.

Розмір шини Найменування запчастини Вага *Ціна/од. в €
5.00х8 Снігові ланцюги антиковзання 3,87 120,00 18х7х8 Снігові ланцюги антиковзання 13,88 190,00 6.00х9 Ланцюги антиковзання 11,42 207,00 21х8х9 Снігові ланцюги антиковзання 11,99 207,00 6.50х10 Ланцюги антиковзання 17,96 248,00 23х9х10 Ланцюги антиковзання 13,90 223,00 23х10х12 Ланцюги антиковзання 19,70 270,00 7.00х12 Ланцюги антиковзання 21,66 264,00 27х10х12 Снігові ланцюги антиковзання 22,00 312,00 8.25х15 Ланцюги антиковзання 22,05 207,00 8.15х15 Снігові ланцюги антиковзання 22,00 312,00

*Ціна вказана для ознайомлення.

Для кращої пропозиції на снігові ланцюги та ланцюги антиковзання на колеса для навантажувачів і спецтехніки, телефонуйте нашим менеджерам.Купить детскую машину на аккумуляторе, Детские машины на аккумуляторе, Купить детскую машину, Машины для детей на аккумуляторе


Детские машины на аккумуляторе

Что Вы видите на улице? Деревья, бетонные коробки домов, пролетающие мимо автомобили... Действительно, скорость жизни в XXI веке возросла и без личного транспорта уже никак. Родители покупают машины для детей , как только тем исполнится два годика. А если момент упущен, то это будет первая просьба сразу после того, как детская машина на аккумуляторе появится у соседского малыша этажом ниже и цена его точно не заинтересует.

Где купить детскую машину в Украине

В каталоге сайта Вы найдете десятки моделей в разной ценовой категории, для мальчиков и девочек от 2-ух до 10-и лет, с различными техническими параметрами. Консультанты помогут купить детскую машину на аккумуляторе с багажником и пассажирским местом (двухместную), скоростной вариант для детей постарше, яркую машинку для юной модницы. Что бы Вы ни выбрали, мы гарантируем, что товар — лучшего качества, будет доставлен в любую точку Украины в кратчайшие сроки. Все детские машины соответствуют описанию на сайте и прослужат, при должном отношении и минимальном уходе, ни один год.

Почему детская машина на аккумуляторе? Цена, функции, скорость?

В процессе игры ребенок обучается, развивается, примеряет на себе будущую социальную роль. Девочки, например, играя в куклы, учатся быть женами и мамами, мальчишки пробуют себя в качестве пожарных, врачей, полицейских. Немудрено, что машины для детей на аккумуляторе вызывают такой восторг. Это прекрасная возможность почувствовать себя взрослым, побыть на месте папы, с серьезным лицом прокатиться по улице за рулем собственного внедорожника, а не в качестве пассажира.

Детские машины в каталоге интернет-магазина прочны, запаса мощности хватает на езду по любому рельефу, могут управляться взрослыми с пульта. И при этом быть абсолютно безопасными, потому как родители контролируют скорость и направление движения. Планируя купить детский автомобиль , изучая цены на сайте, родители должны понимать, что это не игрушка, которую малыш забросит через пару дней. Он получит первые навыки вождения, будет с удовольствием проводить время на свежем воздухе, а если на дворе непогода и квартира просторная — то не упустит возможности прокатиться и по ней.Ланцюги протиковзання


Интернет-магазин «AUTO-LINE.net», АВТОТОВАРЫ Украина . В магазине AUTO-LINE.net вы можете купить автотовары, автомобильную электронику и автоаксессуары . Быстрая доставка по Украине, все области и города: Киев, Львов, Днепропетровск, Симферополь, Донецк, Одесса, Харьков, Запорожье, Черкассы, Кривой Рог, Николаев, Луганск, Мариуполь, Хмельницкий, Винница, Никополь, Полтава, Севастополь, Херсон, Славянск, Чернигов, Сумы, Житомир, Ивано-Франковск, Днепродзержинск, Кировоград, Смела, Ужгород, Умань, Ялта, Ровно, Черновцы, Тернополь, Луцк, Белая Церковь, Бердянск, Енакиево, Чугуев, Краматорск, Полонне, Мелитополь, Измаил, Kерчь, Бердянск, Северодонецк, Каменец-Подольский, Евпатория, Алчевск, Павлоград и другие населенные пункты.
Что такое "Бонус *%"?   Это денежный эквивалент, выраженный в процентах от цены отмеченного таким ярлыком товара, воспользоваться которым ("бонусом") Вы можете при совершении следующей покупки. *БЕСПЛАТНАЯ ДОСТАВКА — доставка посылки за наш счет на отделение транспортной компании в Вашем городе. Комиссию за возврат наличных средств мы не оплачиваем.
© Copyright 2011, 2018. Авторские права принадлежат auto-line.net . Все права защищены. Копирование материалов запрещено.


Copyright © ООО «Брат». Все права защищены. Тел.: 8 (495) 664-32-75