Форум болельщиков "Черкасского Днепра" обещает посетить Студия "Квартал-95"

Опубликовано: 01.11.2016

Сайт города Черкассы / Новости / Спорт / На перший Форум прихильників «Черкаського Дніпра» обіцяє приїхати студія «Квартал-95»

На перший Форум прихильників «Черкаського Дніпра» обіцяє приїхати студія «Квартал-95»

10: 3001. 11. 2016

На перший Форум прихильників «Черкаського Дніпра» обіцяє приїхати студія «Квартал-95»

Студія «Квартал-95» стане головною діючою особою І-го Форуму прихильників команди майстрів «Черкаського Дніпра». Про це на прес-конференції повідомив президент клубу Володимир Лашкул, – розповідає офіційний сайт клубу, смотрите больше новостей на сайте cherkasy-city.com.

Учора в прес-холі Центрального стадіону відбулася прес-конференція, присвячена представленню головного гостя І-го Форуму прихильників команди майстрів «Черкаського Дніпра» – Студії «Квартал-95».

На спілкування із журналістами приїхав представник «Кварталу-95» Артем Гагарін, який запевнив, що на Форум студія приїде у повному складі: «Шахтар» на відкриття «Донбас-Арени» запросив Бейонсе, а «Черкаський Дніпро» запросив «Квартал-95». Теж непогано! » – одразу з жарту розпочав свою промову Гагарін. «Якщо серйозно, то це дуже круто, що в Черкасах проведуть такий масштабний захід для любителів футболу. Гарантую, що буде весело! ».

Потрапити на Форум зможе кожен охочий. Для цього потрібно буде придбати Картку вболівальника «Черкаського Дніпра», яка з'явиться в продажу в листопаді, про що буде повідомлено окремо. Також є можливість купити квиток на останній домашній матч черкаського клубу з «Авангардом» 13 листопада і стати учасником розіграшу запрошень на Форум.

«Черкаський Дніпро» останнім часом переживає нелегкі часи. Мені важко самотужки утримувати команду, але я хочу аби кінцівка першого кола чемпіонату стала справжнім святом для наших уболівальників. Тому ми запросили найвеселіший колектив України на І-й Форум прихильників команди майстрів «Черкаський Дніпро». Сподіваюся, що вам сподобається! » – сказав Володимир Лашкул.

Нагадаємо, що І-й Форум прихильників команди майстрів «Черкаський Дніпро» відбудеться 22 листопада у ПК «Дружба Народів» о 19: 00

Copyright © ООО «Брат». Все права защищены. Тел.: 8 (495) 664-32-75
rss